Seniorzy: Wypadek przy pracy? Czy spadek formy?

W dniu wczorajszym seniorzy Pogoni Góra podejmowali na wyjeździe zespół Zawiszy Serby, skład personalny napawał optymizmem, poza 2 zawodnikami leczącymi kontuzje oraz jednym przebywającym na uczelni, trener Kamil Rogala miał do dyspozycji 17 zawodników.

Mecz od samego początku nie układał się po myśli zawodników z Góry, błędy drużyny doprowadziły do tego iż po pierwszych 45 minutach przegrywaliśmy 4:0 oraz schodziliśmy w 10 do szatni.

45 minut to chęć poprawy gry ze strony zawodników Pogoni , jednak cały plan legł w gruzach w 65 minucie kiedy to drugą czerwoną kartkę w meczu otrzymuje Nasz bramkarz - pozostaje nam 25 minut gry w 9 osobowym składzie, co skrupulatnie wykorzystali zawodnicy gospodarzy doprowadzając do wyniku 7:0.

Na pewno ciężko jest się podnieść po takiej porażce, ale jak mówi powiedzenie, co Nas nie zabije to Nas wzmocni, zawodnikom życzymy jak najszybszego powrotu do dobrej dyspozycji.

Pogoń wystąpiła w następującym składzie: Marcinkowski, Koroś, Tomaszewicz, Nowak, Srebniak, Kotarski, Szybiak, Surma, Karkocha, Koszacki, Antoszków, na boisku pojawiali się również: Małachowski, Gawlik, Sobczyk, Bohdanowicz, Piniuta oraz Opat.

W kolejnym spotkaniu zespół Pogoni Góra zmierzy się na własnym obiekcie z drużyną z Kwielic

Niedziela 28.03.2015r. godzina 15:00 Stadion OKF w Górze