Seniorzy: Sparing- Orla II Wiewierz vs MKS Pogoń Góra

W dniu 22.02. drużyna seniorów MKS „Pogoń” Góra podejmowała w Wiewierzy drużynę Orla II Wiewierz, był to drugi mecz kontrolny przed rundą wiosenną naszych piłkarzy. W tym meczu zawodnicy Pogoni pokazali swoje dwa oblicza: te dobre i nieco gorsze, bowiem: w pierwszej połowie bardzo dobrze prowadząca grę drużyna Kamila Rogali konstruowała ciekawe akcje ofensywne, niestety tylko jedna z nich zakończyła się strzałem, który ugrzązł w siatce, w drugiej połowie to kompletnie odmieniony zespół, niestety w gorszą stronę. Po dokonaniu zmian zawodnicy Pogoni jak to mówi porzekadło „stanęli”, nie potrafili wypracować składnych akcji, które były skutecznie rozbijane przez zespół z Wiewierzy, w konsekwencji czego Pogoń straciła 3 bramki, dopiero w końcówce zespół z Góry próbował zmienić niekorzystny wynik, udało się jedynie doprowadzić do wyniki 2:3, taki też wynik brzmiał na koniec spotkania.

Trener Rogala powiedział po meczu: Podsumowując dzisiejsze spotkanie, chciałbym zapomnieć o drugich 45-ciu minutach meczu, w których to moi zawodnicy kompletnie się pogubili, cieszy postawa w drugiej połowie i należy pracować aby tak wyglądały całe 90 minut- cieszy iż, ta drużyna ma potencjał, który miejmy nadzieje, iż będzie wykorzystywała w zmaganiach ligowych.

Trener Rogala dysponował następującą kadrą na ten mecz: Gawlik, Koroś, Tomaszewicz, Nowak, Karkocha, Kotarski, Szybiak, Surma, Opat, Polański, Koszacki oraz Piniuta, Bartkowiak, Grzelczak

Bramki dla Pogoni: Polański oraz Grzelczak