Seniorzy: Koncert nieskuteczności

MKS POGOŃ GÓRA      3:1        TĘCZA KWIELICE

W ostatnią niedziele marca seniorzy MKS „Pogoń” Góra podejmowali na własnym obiekcie zespół „Tęcza” Kwielice. Niestety niesprzyjająca aura nie zwabiła kibiców na stadion Ośrodka Kultury Fizycznej w Górze i przy garstce widzów przyszło zmagać się piłkarzom Górowskiej Pogoni.

Mecz szybko otworzył Paweł Szybiak, wykorzystując podanie na wolne pole znajdując się w sytuacji sam na sam z bramkarzem przyjezdnych dał prowadzenie dla zespołu gospodarzy, na zegarze widniała 3 minuta meczu, było 1:0 dla Pogoni.

Pogoń nadal atakowała, jednak nie udało się wykorzystać sytuacji jakie stwarzali sobie zawodnicy z Góry, aż do 25 minuty kiedy to dośrodkowanie Surmy z rzutu rożnego wykorzystał Tomasz Kotarski dając prowadzenie 2:0, jedynym akcentem przyjezdnych była bramka na 2:1, którą Pogoń straciła po szeregu błędów, jednak jeszcze przed przerwą prowadzenie podwyższył Jarosław Surma wykorzystując podanie Sławomira Sobczyka.

3:1 taki wynik widniał po pierwszych 45 minutach.

Druga połowa meczu to festiwal niewykorzystanych sytuacji drużyny gospodarzy, aż trudno zliczyć ale najmniej 5 stuprocentowych sytuacji nie wykorzystali zawodnicy gospodarzy.

Nie wykorzystany rzut karny, oraz kilka sytuacji sam na sam, czy też do pustej bramki na szczęście dla gospodarzy nie zemściły się, cieszy wygrana i zainkasowane 3 punkty, jednak Nasi zawodnicy muszą poprawić skuteczność aby jeszcze pewniej poczynać sobie w boiskowych zmaganiach, drużynie seniorów życzymy dalszych sukcesów w rozgrywkach mistrzowskich :)

W drużynie Pogoni Góra zagali: Gawlik, Koroś, Tomaszewicz, Małachowski, Srebniak, KOtarski, Karkocha, Surma, Sobczyk, Antoszków, Szybiak oraz na zmiany wchodzili: Polański, Nowak, Grzelczak,Piniuta